Close
Type at least 1 character to search
До початку

МИ ПРОПОНУЄМО

Сектори праці

бізнесу

Платформа пропонує комплексні рішення для компаній, які хочуть долучити мистецтво і нові технології в іміджеву розкрутку свого бізнесу та підвищити його ефективність. Наші митці й розробники в команді з професійними кураторами беруть на себе відповідальність розкрити унікальність продукту, увиразнити сильні сторони бізнесу, запропонувати новий погляд аудиторії на діяльність компанії, зробивши її частиною креативної індустрії.

митцям

Х-Platform дає можливість опанувати нові інструменти у сфері високих технологій для власних мистецьких рішень, знайти нові можливості для творчої реалізації та презентації своїх проєктів, просувати мистецький продукт на міжнародному ринку. Крім того, вона сприяє інституційній промоції та допомагає у пошуку партнерів і джерел фінансування.
творчим групам

Платформа пропонує послуги менеджменту і промоції продукту, а також спектр послуг в Україні та за її межами. Сприяє пошуку нових партнерів і замовників завдяки постійній комунікації та піару і через формування комплексних комерційних рішень для партнерів, що охоплюватимуть широкий спектр послуг (від ідеї до створення продукту).

освіті

Х-Platform пропонує послуги з альтернативної мистецької освіти у сфері нових технологій, освіти для представників креативного бізнесу. Також платформа займається розробою методології у сфері інклюзивної освіти.

науці

Платформа здійснює систематичні дослідження у сфері впливу нових технологій на мистецтво і запрошуєм іноземних експертів до діалогу та спільної роботи.

інституціям

Х-Platform – майданчик для пошуку та презентації контенту і співпраці з митцями. Генерує можливості для спільних мистецьких проєктів. Платформа є базою, де розміщена інформація про митців, які працюють з новітніми технологіями, та їхні здобутки.

Розробникам

Платформа дає змогу долучитися до нашої команди та спробувати свої сили в мистецтві. 

Надіслати своє резюме

Google-форма для розробників: https://docs.google.com/forms/d/11mzilQfNJ08Y4EtOLrd8EK6KpQH9H-vYg4L8FH6SEmE/edit

UA
EN UA