Close
Type at least 1 character to search
До початку

RESPUBLICA

Десятий Respublica Fest відбувся у 2020-му році 25-27 вересня у Старій фортеці Кам’янця-Подільського та паралельно у десяти містах України пройде ювілейний фестиваль музики та стріт-арту Respublica Fest.

 

У зв’язку із пандемією Covid-19 формат фестивалю частково змінюється – частина фестивалю переходить у цифровий формат та буде доступна дистанційно для усіх охочих. 

 

Панорамні онлайн-стріми з локацій Старої фортеці, персональні аватари, стріми та зуми з гримерок, виступи гуртів на баштах фортеці та повітряній кулі, візуальні проекції та digital art — все це дозволить залучити до фестивалю більше глядачів та артистів, ніж зазвичай. Фестиваль стає ще більш інклюзивним та цікавим. 

 

Сцени будуть розташовані на території у 5 гектарів просто неба в локаціях Старої фортеці та Нового замку. Доступ на територію фестивалю буде обмежений відповідно до нормативів МОЗ та карантинних правил, актуальних на дати проведення події. 

 

Віртуальну програму фестивалю створюють партнери — інституція X-Platform. Республіка та X-Platform вирішили, що партнерство нам випало неймовірно цікаве. Кожен робить свою роботу – Андрій Зоїн та Аліна …  (відмітити) формують лайнап, а ми в свою чергу формуємо супер цікавий контент для фортеці. 

Уявіть, що ви зможете побачити та відчути як мистецтво, музика та архітектура стародавньої фортеці трансформується у неймовірний симбіоз. 

 

Тема цьогорічної мистецької частини — “Механізм”: космічні фрактали та світлові скульптури над сценами, лаунж зона з моушн інсталяціями, прямі трансляції перформансів у реальному часі та багато інших медійних сюрпризів.

 

Близько 70 українських та закордонних артистів на 5-ти сценах у Кам’янці-Подільському. Майданчики для виступу митців розташуються у знакових історичних спорудах Старого міста: двір Старої фортеці, Денна башта, Нова башта, Новий Замок, Барбакан фортечної споруди Руська Брама і навіть на повітряній кулі, яка зависне над містом.

 

Кілька десятків музикантів візьмуть участь у фестивалі дистанційно, їхні виступи будемо демонструвати на великих екранах у Кам’янці-Подільському та на youtube каналі фестивалю.

 

Музика, вуличне та діджитал-мистецтво, інноваційні VR та AR проєкти на ювілейному фестивалі “Respublica Fest 2020”, що реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду.

 

Respublica занурилася у віртуальний світ разом з X-Platform 

Тема мистецької частини фестивалю – “Механізм”

Космічні скульптури над сценами, лаунж зона з моушн інсталяціями, прямі трансляції перформансів в реальному часі та багато інших х-медійних сюрпризів. 

Механізм – це рушій, який має бути виправним та гармонійним. Суспільство, його цінності, його спрямування, наміри – це теж механізм, який втілюється у систему держави. Кожен митець – це механізм середовища  культури, екосистеми. Кожна ідея – це частина механізму креативності. 

Історична локація – фортеця, що сповнена механізмів, задає тон, надає естетичної наповненості наших образів. Як працює Всесвіт? Які механізми у природи? Які механізми виживання у сучасного суспільства? Як влаштована механіка майбутнього? 

Відповідь в Respublica Fest  

 

Митці:

Artzebs (Nastya Loyko, Volodimir Gulich)

Blinohvatov Pavlo

Grublyak Vasil

Markarian Vartan 

Nezhinsky 

VJ Yarkus

 

Дати: 

Вересень 2020

 

За підтримки УКФ

 

© X-Platform

Category:
Date
EN
UA EN