Close
Type at least 1 character to search
До початку

Virtual Museum “Kazimir Malevich” by NEZHINSKY

X-Музей К.Малевича – це нова форма презентації мистецького продукту, що порушує питання глобалізації в культурних процесах в світі.

Це альтернативний майданчик для презентації творчості митця, що має на меті досягти цілісності світового набутку К.Малевича засобом створення його цифрового музею. Адже в сучасному світі існує багато політичних питань щодо імені Казимира Малевича, існує багато сперечань, щодо національної приналежності Малевича та його колекції. Але подібні речі знецінюють важливе культурне надбання, спричиняючи «розпорошення» його набутку.

Х-Музей К.Малевича – це самостійний майданчик, що має на меті поєднати 1) мистецькі об’єкти К.Малевича, що знаходяться у всьому світі в колекціях музеїв та приватних колекціях (планується база об’єктів з яких можна буде в режимі он лайн будувати різні експозиції) 2) мистецькі ініціативи, що пов’язані з надбанням Казимира Малевича. 3) форум світових експертів та дослідників, що займаються темою К.Малевича. Колекція буде наповнюватись за рахунок відцифровки об’єктів К.Малевича та інтеграції нових мистецьких рішень сучасних митців та форуму експертів.

© NEZHINSKY

Category:
Date
UA
EN UA