Close
Type at least 1 character to search
До початку

program

800px-Hazard_X.svg

Ми шукаємо міжнародних колаборацій з митцями.
Перша можливість участі у “Respublica fest” вересень 2020

Дедлайн 10 вересня

Для тих, хто не любить Google forms art@xpltfrm.com

Відкриття: Сьогодні X-Platform бере участь у Вулична Нічна Виставка Після Карантину Воздвиженська, 34. В рамках виставки Об’єкт Бажання NEZHINSKY (Nihiloid, Chaosmos, Archetype) _____________________


19 червня, 22:00 Львівська Площа 8а, виставка Об’єкт Бажання у вітринах Дому Одягу.

Хоч досвід перебування у зачарованому та водночас моторошно спустілому Києві під час карантину та ізоляції був унікальним, та ми від нього втомилися. Вулична нічна виставка є колаборацією друзів, що викликана бажанням повернути в простір міста спілкування з мистецтвом та один з одним. Проект поєднає інсталяції, перформанси та музичні інтервенції у суспільних просторах від Львівської Площі до вул. Воздвиженської. Запрошуємо вас разом з художниками осмислити та обговорити власні досвіди повернення, мандруючи нічним маршрутом. Подорожувати виставкою потрібно вночі, починаючи з 22:00 19 червня.

Ключ до нічного маршруту ви знайдете на виставці резидентів Set Art Labotartory Об’єкт Бажання (Борис Кашапов, Kinderseele, Оксана Чепелик, Лена Сіятовська, Лілія Чавага, Стан Квітко; кураторки — Леся Кульчинська та Марія Вторушина), що проходитиме у вітринах Будинку Одягу на Львівській площі, 8-а. Там на вас чекатиме мапа із усіма локаціями та розкладом подій.

Також, дрейфуючи містом із мапою Вуличної Нічної Виставки, ви побачите роботи Міши Цатуряна, Жені та Валі Засуцьких, We Bad, Манжоса, та, якщо уважно шукатимете, потрапите на silent disco.

Навіть якщо ви не скористаєтесь мапою, якась із подій все ж може випадково трапитися на вашому шляху. Не соромтесь долучатися.


Проект реалізується за підтримки Set, Женя Засуцький і Команда, Kusum, Front Pictures.

Ментор з розробки та реалізації інноваційних мистецьких проєктів X-Platform

25-27 вересня у Старій фортеці Кам’янця-Подільського та паралельно у десяти містах України пройде ювілейний фестиваль музики та стріт-арту Respublica FEST.

Панорамні онлайн-стріми з локацій Старої фортеці, персональні аватари, стріми та зуми з гримерок, виступи гуртів на баштах фортеці та повітряній кулі, візуальні проекції та digital art — все це дозволить залучити до фестивалю більше глядачів та артистів, ніж зазвичай. Фестиваль стає ще більш інклюзивним та цікавим.

Віртуальну програму фестивалю створює X-Platform. Тема цьогорічної мистецької частини — “Механізм”: космічні фрактали та скульптури над сценами, лаунж зона з моушн інсталяціями, прямі трансляції перформансів у реальному часі та багато інших медійних сюрпризів.

Близько 70 українських та закордонних артистів на 5-ти сценах у Кам’янці-Подільському. Майданчики для виступу митців розташуються у знакових історичних спорудах Старого міста: двір Старої фортеці, Денна башта, Нова башта, Новий Замок, Барбакан фортечної споруди Руська Брама і навіть на повітряній кулі, яка зависне над містом.

Кілька десятків музикантів візьмуть участь у фестивалі дистанційно, їхні виступи будемо демонструвати на великих екранах у Кам’янці-Подільському та на youtube

Музика, вуличне та діджитал-мистецтво, інноваційні VR та AR проєкти на ювілейному фестивалі Respublica FEST 2020, що реалізується за підтримки Український культурний фонд.


#запідтримкиУКФ

Ментор з розробки та реалізації інноваційних мистецьких проєктів X-Platform

21.04\17:00

Нові технології та Х-Арт. Презентація X-Platform

New technology and art – possibilities for transformations. X-Platform presentation
Будемо говорити про різні види нових технологій, що вже доступні в Україні для митців.
Про те – як Х-медійне мистецтво впливає на розвиток креативних індустрій, інклюзивну освіту та розвиток сеткору культури.
Про вплив технологій на суспільство. Трансгуманізм та технобіологічний симбіоз.
Х-Platform – перша в Україні он-лайн інституція, що спеціалізується на комплексній інтеграції інноваційних рішень у візуальне мистецтво. Налаштована на міжсекторальну співпрацю та розвиток креативних індустрій. Платформа є інформаційним майданчиком для всіх, хто цікавиться Х-медійним мистецтвом.

 

Вхід на конференцію за посиланням : https://us02web.zoom.us/j/85440270935

 

 

 

 

 

 

 

25.04 | X-Day.

Це особливий формат, що ми підготували для вас на вихідні.
Ми пропонуємо провести разом декілька годин в спільній компанії разом з дітьми:)

Пропонуємо таку програму стріму на каналі платформи XP (ПОСИЛАННЯ НА СТРІМ)

– 15-00-16-00 VR- Story telling від відомої Таї Кабаєвої. Казка, що оживає прямо на очах у дітей. Вік- 5+ (реєстрація на пошту платформи: info@xpltfrm.com

– 16-00-16-40 Стрім з Сергієм Ніжинським та Катериною Рай. Спеціальний гість: X Тема: X

– 17-00-18-30 Networking з Томою Лазаренко

– 18-30 -….. on-line bar !!! Party з новотехнологічним сюрпризом.

 

UA
EN UA